Hackleyemedim

'Yardım Alanı' forumunda DeathSmell tarafından 16 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. DeathSmell

DeathSmell Kayıtlı Üye

Şuana kadar bir sürü sql açıklı vb. site aradım googleda hangisini bulsam havij sqlmap felan denedim olmadı diyer açıklarıda denedim upload felan gene hackleyemedim çok denesemde olmadı bana önerebileceğiniz birşey varmı?

2. JSSTurk

JSSTurk Sucuklu Patates Onursal Ünvan

upload felan boş iş :D ilk sql i uğraş biraz yada kalide sql mapla shell sokuluyo araştır.

3. ByTGP

ByTGP Elit Üye

ilk iş Brute Force Öğren(Opencart Site Hackleme,Wordpress site hackleme,Jomla Site Hackleme)Kullanıcağın Tool:GHZ tool site düşürdükten sonra shell basma shell upluad yöntemleri yaptıktan sonra mass çekme sunucuya geçme linux root config çekme onları araştırıyosun sql açıklarını araştırıyosun güncel dorkları buluyosun exploit-dbden sql dorkları onları öğreniyosun internetten sql inject html inject csrf bunları araştır zaten sonuç elde edersin

cihone ve JSSTurk bunu beğendi.
  4. DeathSmell

DeathSmell Kayıtlı Üye

5. X-GRE3D

X-GRE3D Sanal alemin hızlı adamı Onursal Ünvan

Bak sana brute taktiği vereyim günde en az 50 site basarsın şimdi şöyle dorklar oluştur
    ("author/admin")akaj site:ml
    ("author/admin")system site:tk
    ("author/admin")power site:ga
    (free olduğu için wordpress kuranlar şifrelerini çoğunlukla pass koyar :))
    Böyle 30 kadar oluştur arama motorunda tarat sonra bruteye at 5 site felan düşecek sonra gir birine sok shellini çek masını tamamdır :)

expodus bunu beğendi.
  6. expodus

expodus Elit Üye

Expodus bunu beğendi :)

Bu Sayfayı Paylaş