Merhaba

'Tanışma Alanı' forumunda Ysmn tarafından 23 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

 1. Ysmn

  Ysmn Kayıtlı Üye

  Mesaj:
  7
  Beğeniler:
  0
  Aranıza başıma gelen talihsiz olaylar yüzünden girmiş bulunmaktayım. Umarım bundan birisi bana yardımcı olur ve adıma karalama amacıyla açılan faceleri kapatmayı öğretir. Siteyi kullanmayı biymiyorum daha bir kusurum varsa affedin :)
   
 2. Luxury

  Luxury Sorunsuz Site Yetkilisi Kurucu

  Mesaj:
  413
  Beğeniler:
  696
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Moskova
  Adınıza açılan sayfaları arkadaşlarınıza şikayet ettirerek kapattırabilirsiniz.
   
 3. Ysmn

  Ysmn Kayıtlı Üye

  Mesaj:
  7
  Beğeniler:
  0
  Facebook hesabım yok
   
 4. Ysmn

  Ysmn Kayıtlı Üye

  Mesaj:
  7
  Beğeniler:
  0
  Şimdi ben size olayı anlatayım geçen yıl birisiyle arkadaşlık kurdum bu kişi ilk okuldan arkadaşımdı ve bana yalanlar söyleyerek bir ilişkiye başladık sonradan yalanlarını öğrenince ilişkimi bitirdim 6 ay sürdü bu saçmalık sonrasında adam beni rahatsız etmeye evime girmeye başladı aileme de söyleyemedim olanları neyse bu şahıs iki ay önce intihar etti sözde beni elde etmediğinden etmiş bağımlı sabıkalı ve ne olduğu belirsiz bir adamın sebebi bu oldu. Şimdi ailesi beni suçlu buluyor ve faceden beni karalamaya oninla olan fotoğraflarımı paylaşıyor. Polise de gidemiyorum çünkü tehdit ediyorlar emniyetin kapısında bekliyoruz diye napacağımı bilemiyorum birisi burdan bana yardım ederse en azından bu faceleri kapatmayı öğrenirsem benim için çok iyi olur.
   
 5. KocaReis

  KocaReis ϜϓſϞ Site Yetkilisi Moderator

  Mesaj:
  832
  Beğeniler:
  691
  Cinsiyet:
  Erkek
  Öncelikle merhaba.
  Sizi tehdit eden kişileri öncelikle ailenize daha sonra ise en yakın Polis Karakoluna bildirebilirsiniz. Gereken ne ise yapılır. Olaylar daha da büyümeden rahatsızlıklarınızı şikayet etmenizi tavsiye ederim. Onun dışında facebook sayfasında sağ alt tarafta bulunan ayarlar seçeneğinden sayfayı şikayet edebilir veya ettirebilirsiniz.
   
 6. Ysmn

  Ysmn Kayıtlı Üye

  Mesaj:
  7
  Beğeniler:
  0
  Aileme söylersem daha kötü olaylar olur onun için söyleyemem. Polise de gidemiyorum söylediğim gibi dışarı çıkamıyorum. Söylediğiniz diğer seçeneği de yaptım ama çok arkadaş eklediğinden kapanmıyor sanırım. Teşekkür ederim yine de.
   
 7. kurmayturk

  kurmayturk Sicil temiz.. Gümüş Üye

  Mesaj:
  179
  Beğeniler:
  73
  Cinsiyet:
  Erkek
  Kardeş konu adli bi konu, en yakın polis merkezine gitmeni tavsiye ederim .
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş