Merhaba

'Tanışma Alanı' forumunda Ysmn tarafından 23 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. Ysmn

Ysmn Kayıtlı Üye

Aranıza başıma gelen talihsiz olaylar yüzünden girmiş bulunmaktayım. Umarım bundan birisi bana yardımcı olur ve adıma karalama amacıyla açılan faceleri kapatmayı öğretir. Siteyi kullanmayı biymiyorum daha bir kusurum varsa affedin :)

2. Luxury

Luxury Sorunsuz Site Yetkilisi Kurucu

Adınıza açılan sayfaları arkadaşlarınıza şikayet ettirerek kapattırabilirsiniz.

3. Ysmn

Ysmn Kayıtlı Üye

Facebook hesabım yok

4. Ysmn

Ysmn Kayıtlı Üye

Şimdi ben size olayı anlatayım geçen yıl birisiyle arkadaşlık kurdum bu kişi ilk okuldan arkadaşımdı ve bana yalanlar söyleyerek bir ilişkiye başladık sonradan yalanlarını öğrenince ilişkimi bitirdim 6 ay sürdü bu saçmalık sonrasında adam beni rahatsız etmeye evime girmeye başladı aileme de söyleyemedim olanları neyse bu şahıs iki ay önce intihar etti sözde beni elde etmediğinden etmiş bağımlı sabıkalı ve ne olduğu belirsiz bir adamın sebebi bu oldu. Şimdi ailesi beni suçlu buluyor ve faceden beni karalamaya oninla olan fotoğraflarımı paylaşıyor. Polise de gidemiyorum çünkü tehdit ediyorlar emniyetin kapısında bekliyoruz diye napacağımı bilemiyorum birisi burdan bana yardım ederse en azından bu faceleri kapatmayı öğrenirsem benim için çok iyi olur.

5. KocaReis

KocaReis ϜϓſϞ Site Yetkilisi Moderator

Öncelikle merhaba.
    Sizi tehdit eden kişileri öncelikle ailenize daha sonra ise en yakın Polis Karakoluna bildirebilirsiniz. Gereken ne ise yapılır. Olaylar daha da büyümeden rahatsızlıklarınızı şikayet etmenizi tavsiye ederim. Onun dışında facebook sayfasında sağ alt tarafta bulunan ayarlar seçeneğinden sayfayı şikayet edebilir veya ettirebilirsiniz.

6. Ysmn

Ysmn Kayıtlı Üye

Aileme söylersem daha kötü olaylar olur onun için söyleyemem. Polise de gidemiyorum söylediğim gibi dışarı çıkamıyorum. Söylediğiniz diğer seçeneği de yaptım ama çok arkadaş eklediğinden kapanmıyor sanırım. Teşekkür ederim yine de.

7. kurmayturk

kurmayturk Sicil temiz.. Gümüş Üye

Kardeş konu adli bi konu, en yakın polis merkezine gitmeni tavsiye ederim .

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş