ABD'de Call Of Duty Kavgası 1 Ölü

'Oyunlar' forumunda FamedabLe tarafından 5 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
 1. FamedabLe

  FamedabLe Gümüş Üye

  Mesaj:
  169
  Beğeniler:
  161
  Cinsiyet:
  Erkek
  ABD'de Call Of Duty'de kavga eden 2 kişiden birinin diğerine sahte adres vermesi sonucu, Polis bir masum kişiyi öldürdü.

  The Verge'ün bildirdiğine göre, ABD'de polis, bir kişinin babasını öldürdüğü, annesini, kız kardeşini ve erkek kardeşini rehin alması üzerine eve baskına gidiyor. Bu ihbardan kaynaklı olarak da polis kapıyı açmaya gelen kişiyi, rehine aldığı düşüncesiyle öldürüyor. Ancak rehinelerin olmadığı farkediliyor ve soruşturma açılıyor. Peki tüm bu olaylar neden dolayı oluyor?


  [​IMG]

  Diğer oyuncu bu adresin sahte olduğunu bilmeden, diğerine bir ders vermek için masum bir adamın ölümüne yol açan bu ihbarı veriyor. Sonuç olarak dolaylı yoldan yapılan bir şaka, masum bir adamın ölümüne yol açıyor. Burada yine de sorgulamadan doğrudan bastığı evdeki adamı öldüren polis suçlanabilecek olsa da, sonuçta polis oraya rehine operasyonu yapmaya gittiği için polisin motivasyonunu tahmin etmek çok güç.

  Yine de internet ortamında, sinir olduğunuz birine ders vermek istediğinizde gerçekten dikkatli olmak gerekiyor. Yani olay gerçekten trajikomik. Yine de böyle haberler, genelde oyunları suçlamak için bazen medya tarafından kullanılıyor ve ben bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş