Python3 Sınav

'Python' forumunda SexiRahip tarafından 20 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. SexiRahip

SexiRahip BraZZerS.AS Site Yetkilisi Moderator

Serinin bitmesine az kaldı bakalım cvp atanlar rastgelemi atmış yoksa okuyup uygulamışmı saat 21:00 şu chat odasına gelsin konulara cvp atanlar
    Gizli içerik:
    ** Gizli içerik: Bu alandaki gizli içeriği görmek için konuyu beğenmelisiniz.**
    ve ayrıca düşüncelerimide açıklayacağım seriye başlarken hevesliydim yazmaya başladım konuları ancak yeterli ilgi göremedim ancak hack konusu shell konusu açinca işi gücü bırakıp geliyorsunuz bedava birşeymi var hemen çök aman zahmet etme ilin gavuru yazsın sen kullan ohh be yok sonra trde güzel hack forumu yok yok trde hack ölü ulan andaval öldüren sensin zaten 3kuruşluk bilginle brute açıyorsun panel bypass atıyorsun c1 yiyen sw varsa onu geçiyorsun cc buluyorsun host alıyorsun oda biryerden carpılmış hack forumu yok adam gibi diyorsun forum açıyorsun tema null biryerden çarpılmış daha cssi adam gibi bilmiyorsun aq senin neyine sonra boyuna ah geçmiş hackerlerin kemikleri sızlıyor ah ah amına koyım gördükçe sinir oluyorum yok trde hack kötü bilen yok vs vs amına koyım daha hevesin bile yok program yazmaya script yazmaya exp yazmaya neyse asıl olan şey ümitsizim aq bu sınav amacı ise kişi oylesine post atmışmı yoksa okumuşmu eğer oylesine ise durum vahim ve bu sonuc cıkarsa bugun seriyi bitiricem sqlite vs anlatmayacağım nedeni zaten siklemiyorsunuz ruby c# anlatıcaktım ama iştahlı deyilsiniz hazır seviyorsunuz brute seviyorsunuz siz bilirsiniz.

kralorn, hacktirgit, Kripton ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. SexiRahip

SexiRahip BraZZerS.AS Site Yetkilisi Moderator

bekliyorum...

3. Kripton

Kripton Altın Üye

Hadi bakalim.

4. hacktirgit

hacktirgit Kayıtlı Üye

Eline sağlık

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş